Prodüksiyon hizmeti verirken, sosyal medya araçlarını kullanarak hizmet veriyoruz. Firmanızın ihtiyaç duyduğu stratejileri kullanıyoruz. Bu doğrultuda müşteri hedef kitlenizi analiz ederek, müşteri ile ilişkilerinizde iletişim kurmanıza yardımcı oluyoruz.  Müşteri kitlesinde algı oluşturarak pazarlama odaklı çalışmalar yapıyoruz. Hedef müşteri kitlesinin ne istediği konusunda araştırmalar yaparak, sizleri bu doğrultuda yönlendiriyoruz. İnanarak, güvenerek ve merak uyandırıcı yöntemleri kullanarak markanızı pazarlıyoruz. Prodüksiyon hizmetini verirken, hedef kitlesini düşünerek, markanıza uygun içerik videosu hazırlıyoruz. Reklam filmleri, etkinlikler, tanıtım filmleri ve eğitim videoları gibi tanıtım odaklı içerik çalışmaları yapıyoruz. Reklam filmleri veya röportaj çekimleri çalışmalarını yaptıktan sonra, kurgu montaj aşamasına geçerek, senaryolarınızı ve eksikliklerinizi tamamlıyoruz. İşinizi en iyi şekilde yansıtan projelerde, yer almanızı sağlayacak çalışmaları sizlere sunuyoruz.

Tecrübeli kadromuzla tanıtım filminizi en iyi şekilde hazırlıyoruz

Sinema filmi, reklam filmi, tanıtım filmi veya radyo programları gibi hizmetlerde ekipmanımızla birlikte ihtiyaç duyduğunuz çalışmalarda yardımcı oluyoruz. Prodüksiyon hizmeti kapsamında, dublaj, montaj ve seslendirme gibi unsurlar da dahil olmakla beraber, eksiksiz şekilde prodüksiyon hizmeti sunuyoruz. Ses sistemi, kameralar kısacası ekipmanlarla birlikte, size hizmet veriyoruz. Oyuncu gereken durumlarda, oyuncuları ayarlıyoruz. Ses, ışık ve ortam tarafımızca hazırlanarak, sizlere tam bir hizmet sağlıyoruz. Tecrübeli ekibimizle birlikte, genellikle tanıtım filmlerinde etkin şekilde çalışmalar yapıyoruz. Kendisini tanıtmak isteyen firmalara, kurumsal kimlik çalışması, web sitesi tasarımı veya sosyal medya danışmanlığı gibi hizmetleri sunuyoruz, tanıtım filmleriyle de kendilerini tanıtmada görsel çalışmalar yapıyoruz. Firmanızın tanıtımı için gerekli olacak fotoğraf çekimlerini yaparak, sizlerin için depoluyoruz. İnternet ortamında değişen reklam ve film trendlerine göre, videolarınızı veya tanıtım filmlerinizi güncelliyoruz.

İhtiyacınıza göre bütün ekipmanımızla iyi projelerde yer almanızı sağlıyoruz

Prodüksiyon hizmeti kapsamında görsel ve işitsel birçok çalışma yapıyoruz. İhtiyacınıza uygun film, dizi, radyo, röportaj gibi unsurların yapılışında, çekimleri, senaryoyu ve montajını gerçekleştiriyoruz. Sizin isteğiniz doğrultuda, bütçenize ve şartlara uygun şekilde isteğinize göre çalışmalar yapıyoruz. Basit bir tanıtım filminden, klip çekimine kadar oluşabilecek iş ortamına göre, prodüksiyon hizmetini eksiksiz olarak veriyoruz. Elinizde sadece senaryonuz varsa, geriye kalan tüm ihtiyaç olacak ekipmanı senaryonuza uygun şekilde ayarlıyoruz. Her bütçeye ve her kesime hitap edebilecek çalışmalarla, kesintisiz hizmet veriyoruz. Aklınızda yer alan projeyi gerçekleştirmek için gerekli olacak bütün ekipmana sahibiz. Sizin yeni projelerde yer alarak, ekipman ve ekip ihtiyacınızı karşılıyoruz. Sitenizde video görsellerine yer vererek, düşük bütçelerde tanıtım yapmak istiyorsanız, isteğinize uygun çalışmalar sunuyoruz. Tanıtım yapmanın en tercih edilen yolu olan görsel ve işitsel algı yöntemlerini en iyi şekilde kullanarak, nokta atışı yapıyoruz. Müşteri kitlenizin istekleri konusunda önceden araştırma ve analiz yaparak, algı oluşturma çalışmalarıyla, müşterilerin size yönelmesini sağlıyoruz. Tanıtımın en iyi yolunu kullanarak, sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.